TEPELNÁ
ČERPADLA

Co nabízíme?

 • Poradíme se správným výběrem tepelného čerpadla a všech potřebných komponentů.
 • Namontujeme tepelné čerpadlo, radiátory, podlahové vytápění a vše zprovozníme.
 • Vyřídíme za Vás dotaci.
 • Nabízíme servisní kontroly v 7 leté záruční době na tepelná čerpadla typu monoblok a hydrosplit.
 • Poskytujeme pozáruční servis.

Proč vybrat tepelné čerpadlo ?

Jedná se o jedinečnou moderní technologii, která spoří energii a snadno se ovládá. Má vynikající energetickou účinnost, stálý tepelný výkon i při nízkých teplotách.

R-Scroll kompresor Nový LG kompresor je kombinací vysoké výkonnosti, nízkých vibrací a jednoduché konstrukce. Unikátní konstrukce kompresoru speciálně vyvinutá pro čerpadla s vyšší účinností a delší životností.

Ekologické chladivo Díky novému typu ekologického chladiva R32 má Tepelné čerpadlo LG lepší výkon a nižší spotřebu a zároveň je šetrnější k životnímu prostředí.

Funkce

Funkce "Anti-Legionella"

Bakterie Legionella se obykle vyskytuje a množí v úsadách teplovodních potrubích, boilerech a klimatizacích. Tepelné čerpadlo má integrovanou funkci "Anti-Legionella", která zajistí, že systém automaticky 1x týdně zahřívá zásobník vody na 70°C a tím ochrání celé vaše zařízení.

Snadné ovládání v českém jazyce

Tepelná čerpadla LG jsou vybavena moderním a intuitivním ovladačem s barevným displejem a dotykovým ovládáním. Obsahuje program pro nastavení provozního režimu a cílové teploty.

Úsporný a tichý provoz

Díky tomu, že tepelné čerpadlo LG energetické třídy A+++ přináší 4x vyšší energetickou účinnost (COP) než klasické topné systémy, ušetříte až 75% provozních nákladů. Úspornější provoz umožňují kompresory LG R-Scroll s dlouhou životností.

Dálkové ovládání

S využitím internetu se můžete díky Smart ThinQ připojit ke svému tepelnému čerpadlu odkudkoliv na světě. Můžete nastavit a zkontrolovat jednotlivé parametry chodu. Stačí si zdarma stáhnou aplikaci a zaregistrovat si svoje tepelné čerpadlo.

Nabídka tepelných čerpadel

Jak funguje tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo získává teplo z okolního prostředí a převádí ho na vyšší teplotní hladinu použitelnou pro vytápění a ohřev teplé vody.

Ve výparníku tepelného čerpadla je teplo odnímáno chladivem, které se vypařuje již při velmi nízkých teplotách. Jeho páry jsou následně stlačeny kompresorem, čímž dojde k jeho ohřátí. Ohřáté chladivo předá v kondenzátoru teplo do topné vody.

Tepelné čerpadlo dokáže toto principu skvěle využít a získat zdarma teplo z okolí. Díky tomuto principu může získávat teplo i ze vzduchu o teplotě – 25 0C.

(COP) Co je topný faktor?

Topný faktor ukazuje jak je tepelné čerpadlo efektivní. Je to poměr mezi spotřebovanou elektrickou energií a a vyrobeným teplem. Čím vyšší je COP, tím levnější je provoz tepelného čerpadla.

R1 KOMPRESOR

LG vyvinula novou generaci špičkových kompresorů.

TICHÝ PROVOZ

Tepelná čerpadla LG s nejnovějšími R1- -Scroll kompresory vás překvapí velmi tichým provozem.

VYŠŠÍ ÚČINNOST

Výrazně vyšší topné faktory, energetická třída A+++.

NOVÉ CHLADIVO

Nové chladivo R32 odpovídající novým požadavkům na ochranu ozónové vrstvy

DELŠÍ ŽIVOTNOST

LG nabízí 7 let záruku na tepelná čerpadla.

NOVÁ REGULACE

Moderní intuitivní ovládání, barevný displej s dotykovými tlačítky, využití ekvitermního ovládání i pro chlazení.

Státní dotace

Tepelná čerpadla LG Therma V jsou registrována v dotačních programech SFŽP (CZ) a SIEA (SK). Dotační programy se vztahují jak na stávající bydlení, tak na novou výstavbu. S vyřízením dotace Vám rádi pomůžeme.

Pomůžeme s výběrem tepelného čerpadla pro Váš dům

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Informace o nás

  Sídlo společnosti
  BEHOS CZ .s.r.o.
  Jevíčská 92/19,
  Předměstí
  571 01 Moravská Třebová
  IČO: 06209360
  DIČ: CZ06209360

  Důležité odkazy

  Kontaktujte nás

  Projekty

  Copyright © BEHOS CZ s.r.o. Nastavení cookies